İSPANYA

 

İspanyolca öğrenerek kariyer basamaklarını hızla çıkmak ister misiniz?

Eğlenirken İspanyolca öğrenmeye ne dersiniz?

Peki, ya çok sevdiğiniz İspanyol dizilerini alt yazısız izlemeye?

Yukarıdaki sorulara evet cevabını verdiyseniz size muhteşem bir fırsat sunuyoruz.

İspanyolca öğrenerek hem bir dil hem de İspanyol kültürünü her yönüyle keşfetmenize olanak tanıyoruz. Nurdem LLC ayrıcalığı ile bu fırsata sahip olabilirsiniz!

İspanyol müziklerini, tarihini, edebiyatını ve diğer pek çok alandaki eseri ana dilde okuyarak daha iyi özümseyeceksiniz. Bir Flamenko gecesinde sadece müziğin ritmine değil sözlerin anlamına da aşık olup coşabileceksiniz. İspanyolca konuşan ülkeleri her yönü ile keşfedebilecek İspanyolca romanlar yayınlayan dünyaca ünlü yazarları anadillerinde okuyacak ünlü İspanyolca filmleri altyazıya ihtiyaç duymadan izleyebileceksiniz.Gaudi’nin şehrini sadece rehberin anlattıklarından değil yerel halkla iletişime geçerek öğrenebilecek ve Hispanik kültüre hakim olabileceksiniz.

İspanya’daki dil okuluna gittiğinizde bütün gününüzü elbette İspanyolca öğrenerek geçirmeyeceksiniz. Barselona’da ‘Las Ramblas‘ta bir kaldırım kafesinde oturup insanları seyredebilir ya da Madrid’te ‘Museo del Prado’yu ziyaret ederek sanatsal bir ziyafet çekebilirsiniz. Dil eğitimin sürerken, okul sonraki vakitlerinde Granada’ya sadece 1 saat uzaklıkta olan Malaga’nın sahil restoranlarında deniz ürünlerinden oluşan tapasları deneyerek ve bol bol güneşlenerek keşfedebilirsin.

Geçmişten günümüze kadar süren İspanya’ da gelenek haline gelmiş “boğa güreşi arenaları” –boğa güreşlerine karşı olsak da- bu arenalar mutlaka görülmelidir.

Biz ne yapıyoruz?

  • İspanyolca’yı, İspanya’nın en göz alıcı şehrinden biri olan Granada’da öğrenebilme fırsatını sunuyoruz.
  • Eğitim kalitesi ile dünyada adından söz ettirmeyi başaran İspanya’da eğitim görmenizi sağlıyoruz.  
  • Eğitimin oldukça uygun olduğu Granada şehriyle seni tanıştırıyoruz.
  • 12 hafta ve üzeri İspanyolca kurslarına devam etmeniz durumunda halinde hiç azımsamayacağın muhteşem indirimler sunuyoruz.
  • İspanyolca’nın İş hayatında  yeri

Housing Options |Program |