in Spain

Tatil yaparken İspanyolca öğrenmek ister misin?

.

 

Dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen ve en çok konuşulan 3 dilden biri İspanyolcadır. Günümüzde İspanyolca, 21 ülkenin resmi dilidir ve İspanyolca konuşan yaklaşık 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.

İspanyolca öğrenmek sadece bir dil öğrenmek değildir; sana bir ülkenin dilini öğrenmekten fazlasını katar.  İspanyolca iş dünyada da en fazla konuşulan dillerden biridir. Dil öğrenirken aynı zamanda İspanya ve Panama’nın kültürüne de tanıklık etmiş olacaksınız. Bu sayede kendinize lisanslı dil eğitimi imkânı sunarken farklı toplumların yapısını görebileceksiniz.

Dünyada entegrasyonun her geçen dakika artması ile birlikte dünya dillerine olan talep de gittikçe yoğunlaşıyor. Bu anlamda İspanyolca, dünyada en çok konuşulan dillerden bir tanesi olması sebebi ile ön plana çıkıyor. Siz de kariyerinizde başarılı adımlar atmak veya eğitim hayatınızda çok ihtiyaç duyduğunuz İspanyolcayı öğrenmek için Nurdem LLC Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

İspanyolca eğitimi için İspanya’nın Granada şehrinde bulunan Inmsol Dil Okulu ve Panama’da ise EPA! Dil Okulları ile haftada 20 saat boyunca yoğun İspanyolca kursu alarak eşsiz bir eğitim dönemi geçirebilirsiniz. Danışmanlığını üstlendiğimiz bu eğitim kurumlarının, İspanyolca dil eğitimi standartlarını belirleyen kurumlardan resmi akreditasyona sahip olması ve profesyonellerden kurulu bir ekibinin varlığı İspanyolca öğrenmenizi kolaylaştırarak sizlere yeni bir dünya sunacaktır!

 

Learn More