Instituto Mediterraneo Sol (İNMSOL)

Instituto Mediterraneo Sol (İNMSOL) 1992 yılından bu yana İspanyolca kursları ile fark yaratıyor. Okul, şehrin merkezinde El Realejo semtinde. Yürüyerek 5 dakikada Puerta Real, La Catedral, Gran Via de Colon, tiyatrolar, oteller, restoranlar ve dükkanlara ulaşabilirsin.

Okulumuz, Instituto Cervantes ve CEN tarafından akredite edilmiştir ve Cervantes Enstitüsü tarafından tavsiye edilmektedir.

Okulumuzda İspanyolca’yı günlük çeşitli aktivitelerimizle, İspanyol kültürü içinde kolayca öğreneceksin. Yine hafta sonları öğrenciler için hazırlanan özel gezilere katılabilirsin.

İNMSOL’un yılların deneyimi ve kalitesi ile birlikte her öğrenci için ayrı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İspanyolca eğitimi için özel olarak düzenlenmiş klimalı dersliklerinde; TV, video, DVD, ses düzeni, CD gibi ekipmanlar ile en fazla 8 kişilik sınıflarda, bir aile ortamında ve en doğal biçimde İspanyolca öğrenebileceksin.

Dil okulumuzda eğitim tamamen İspanyolca yapılmakta ve herhangi başka bir dil kullanılmamaktadır. Kurs öncesinde gerçekleşen seviye tespit sınavı ile öğrencilerin dil seviyeleri ölçülerek sınıflandırma yapılmaktadır. Dersler esnasında ihtiyaç duyulan bütün materyaller öğrencilere okul tarafından sunulmaktadır.