The Blog

İngilizce’nin yanında bir de İspanyolca biliyorsan, bir sürü farklı iş fırsatının da kapılarını aralamış olursun! Birçok yurt dışı kaynaklı firma, müşteri ilişkilerini iyileştirebilmek adına ve dünyanın geri kalanı ile daha çok iletişim halinde olmak için birden fazla yabancı dil konuşan elemanlar aramakta.İspanyolca konuşulan ülkelerin sayısının çok fazla olması ve dünyanın birçok farklı ülkesinde ikinci yabancı dil olarak öğrenilmesi sayesinde sana hem kendi sektöründe bir statü kazandıracak, hem CV’ne eklemek için yeni maddeler oluşturacak hem de kariyerin için yepyeni olanaklar sağlayacak!

İspanyolca, kişisel gelişime önem veren, ikinci dil öğrenmek isteyenler için en doğru seçeneklerden biridir. Bu nedenle İspanyolca dil eğitimine yönelen öğrenciler çok büyük avantaj elde etmiş olur. Özellikle İngilizce’den sonra 2. dil olarak İspanyolca’yı tercih eden öğrenciler gelecek ve kariyerleri için çok büyük bir yatırım yapmaktadırlar.

Eğer İspanyolca öğrenmek için İspanya’daki dil okuluna gitmeye karar kıldıysanız bir dil öğrenmekten çok daha fazlasına sahip olacağınızı ifade etmek gerekir.İspanyol kültürünü çok iyi kavrayabilecek yöresel yemeklerin hikayesini yerel halktan dinleyebilecek ve Flamenko gecelerinde eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Your Comment*

Name*

Email*

Website

WhatsApp chat
tr_TRTurkish
en_USEnglish es_ESSpanish tr_TRTurkish