PANAMA

Yeni kültürler keşfederken yeni bir dil öğrenin!
Panama’da dil eğitimi alarak kendinizi sıcak ve eğlence dolu bir kültüre adapte edebilirsiniz. Bir Yandan İspanyolca Öğrenin Bir Yandan da Tatil Yapın!

İspanyolcayı Panama’da öğrenerek hem eski dünyanın gizemini yaşayabilir hem de Karayiplerin rahat yaşam tarzı ve modern kent hayatının kaynaştığı bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Panama’da Daha Ekonomik Eğitim ve Yaşam İmkanları

Panama’da bulunan ortak dil okulumuz olan Habla Ya; Panama’nın başkenti Panama City’nin en nadide bölgelerinden bir tanesinde yer alır. Üstelik dil okulumuzun Boquete ve Bocas del Toro gibi en önemli turizm merkezlerinde şubeleri de vardır. Öğrencilere sunduğu imkanlarla ön plana çıkan dil okulumuz cana yakın ve deneyimli personel – eğitmenleri ile kaliteli hizmet sunar.

Habla Ya; dil eğitimi ve spor etkinlikleri ile kaliteli bir eğitim almanızı sağlarken Panama’nın büyüleyici ortamında harika anlar yaşamanızın kapılarını aralar. Burada eğitim görürken İspanyolcaya her yönü ile hâkim olacak ve çeşitli etkinliklerle İspanyol kültürünü daha yakından tanıyabilme şansına sahip olabileceksiniz. Eski kent gezileri, Panama Kanalı ve plaj günleri ile İspanyol kültürünü daha yakından keşfedebileceksiniz.

Panama’da Üniversite Eğitimi

Panama Vizesi